Nu het Tatatoernooi er weer op zit is de eindstand:

Jacques: 4 uit 9, gedeeld 6e plaats, TPR 1927 winst: 21 ratingpunten
Johannes: 4,5 uit 9, 6e plaats, TPR 1952 winst: 4 ratingpunten
Raymond: 2,5 uit 9, 9e plaats, TPR 1567 verlies: 26 ratingpunten

Verslag van Jacques:

Met drie uit zes dus de rustdag in; nog 1,5 punt erbij en eerste doelstelling is gehaald: 50%.
Helaas net niet gelukt.
7e partij met zwart tegen Adry Goris (vrouw) : 1. d4 Pf6 2. Pf3 (voorbereid) c5 3. e3 (niet meer voorbereid; ik vind dit nou echt een typische “damezet”, uiteraard niet verkeerd bedoeld, maar deze zet houdt alle mogelijkheden voor wit open.)Verder moeizame partij, remiseaanbod van mij werd geweigerd, na wat mindere zetten van haar werd haar remiseaanbod door mij geweigerd, maar uiteindelijk toch remise.

Dan maar winnen in de 8e partij met zwart tegen Jan Seeleman: Wist dat hij 1 e4 en 2 Pf3, gewone siciliaan dus, speelde en had 1e4 c5 2 Pf3 b6 voorbereid, nog nooit gespeeld en al op de 6e zet (van mij) verwisselde ik twee zetten; kwam er niet meer aan te pas, vette nul

Dus: Laatste partij, op naar die 50% met wit tegen S. Koelemij:
Lekkere pot, de hele partij iets beter voor mij, zag de winst al gloren, maar goede verdediging en niet verder dan een half.

4 uit 9

Niet echt slecht, maar ook geen Hosanna.