Vrijdagavond 5 april werd in het schaaktoernooi om het LSV-clubkampioenschap de zesde ronde gespeeld. Dick Stapersma won met zwart een zware partij tegen Anton Bakhuijsen. Jeugdspeler Evander Kwee (wit) hield met 1. e4, c5 2. Lc4 Tom Draisma gemakkelijk op remise. In Martin Beenhakker-Jacques Huijzer kwam het Londense systeem op het bord. Huijzer offerde een pion, raakte er nog een kwijt, maar kreeg genoeg aanval om zetherhaling af te dwingen. In Luc van Dijk-Henk Prins won wit snel door een openingsfout van Prins. Christa de Vries (wit) won in de aanval van Raymond van den Bos. Een geniepig familieschaakje deed zwart de das om. Daan Smit (wit) speelde op aanval tegen Konrad Groen. Maar Groen riposteerde met een tegenaanval en zette wit mat. Wietske Stapersma had tegen jeugdspeler Jayan Budhjawan succes met het aloude Koningsgambiet. Zwart zag mat in één over het hoofd. Onno Zwikker was ‘oneven’ en wandelde als toeschouwer tussen de partijen door. Thomas van Veelen en Dick Stapersma gaan aan kop met 4,5 ptn gevolgd door Luc van Dijk met 4 ptn. Zij woren gevolgd door 5 spelers met 3,5 ptn, onder wie jeugdspeler Evander Kwee.