Zaterdag 17 november is in Voorst, onder de rook van Zutphen, voor verschillende klassen het toernooi om het Persoonlijk Kampioenschap 2012-2013 van de Oostelijke Schaakbond (OSBO) begonnen. Op vijf zaterdagen wordt volgens het Zwitserse systeem om individuele titels gespeeld. Voor Lelystad doen mee Dick en Wietske Stapersma , Raymond van de Bos, Martin Beenhakker en Luc van Dijk. In de eerste klasse had Dick een prima start met 1,5 uit 2, Wietske, in de 2e klasse, startte met 0,5 uit 2. Raymond had 2 keer een bye opgenomen. Martin en Luc doen mee bij de veteranen, waar slechts 5 ronden worden gespeeld, dus één per zaterdag. Martin had voor de eerste ronde een bye opgenomen, terwijl Luc won van de als eerste geplaatste Chris Rindertsma. Voor verdere info zie ww.osbo.nl / Pers.kampioenschap.
Luc van Dijk