Lelystad – Op de eerste ‘echte schaakavond ‘ van LSV, vrijdagavond 14 september, meldden zich 20 spelers voor de eerste ronde van het Wintercuptoernooi. Onder hen een nieuw gezicht: Christa de Vries, die vroeger in Utrecht speelde en nu de draad weer oppakt. Zij werd hartelijk welkom geheten. Uitslagen A-groep: Henk Riepma – Roel de Jong, 1-0; Thomas van Veelen – Jacques Huijzer, 1-0; Luc van Dijk – Dick Stapersma, ½-½; Eric Spoor – Raymond van de Bos, 1-0; Evander kwee – Konrad Groen, 0-1. Tom Draisma: oneven, geen partij. Uitslagen B-groep: Henk Prins – Wietske Stapersma, 1-0; Anton Bakhuizen – Christa de Vries, ½-½; Joop de Jong – Jan van den Brom, 0-1; Daan Smit – Ray Bakker, 1-0; Rafie Smit: oneven, geen partij. Komende vrijdag is de tweede ronde. Nieuwe deelnemers kunnen dan nog aanschuiven. Zij krijgen een half punt voor de niet gespeelde eerste ronde.
Plaats: Buurtcentrum De Brink, Griend 33-07, tussen Albert Heijn, filiaal de Kamp en OBS De Brink.
Nieuwsbericht 2012 nr 27 van 17 september. (TD)