Rangschikking na Ronde 5 – 14-6-2019 – Normal ranking.

PosNaamPrtWRVScoreSRWrstSBgrRtgTPRBRtg
1Michiel Pos54104,51113,012,50183119051824
2Konrad Groen43014,00113,57,25153916641525
3Serge Johanns32013,0-1-114,57,00137317331346
4Eric Booij32013,01214,06,50166117161655
5Tom Draisma42023,00-112,54,25166215771672
6Dick Stapersma42022,50-112,04,75154315231545
7Tom Puijpe21012,00-112,55,25135914981351
8Klaas Kooistra40131,5-2-214,52,75141012991419
9Kevin Kammler00001,00012,56,2514151415
10Henk Prins00001,00012,56,2512751275
11Akshaj Katpatal10011,01111,54,0012967251300
12Evander Kwee20021,00-110,02,2514527091470
13Mukund Katpatal20021,0019,52,2514527121470

Partijen in Ronde 5 – 14-6-2019.

1Michiel Pos–Serge Johanns1-0
2Konrad Groen–Klaas Kooistra1-0
3Eric Booij–Dick Stapersma1-0

Afwezig

Evander Kwee–Afw met bericht
Kevin Kammler–Afw met bericht
Tom Puijpe–Afw met bericht
Henk Prins–Afw met bericht
Mukund Katpatal–Afw met bericht
Akshaj Katpatal–Afw met bericht
Tom Draisma–Bye

Partijen in Ronde 4 – 17-5-2019.

1Eric Booij–Michiel Pos0-1
2Akshaj Katpatal–Konrad Groen0-1
3Dick Stapersma–Klaas Kooistra1-0
4Mukund Katpatal–Tom Draisma0-1

Afwezig

Kevin Kammler–Afw met bericht
Tom Puijpe–Afw met bericht
Serge Johanns–Afw met bericht
Henk Prins–Afw met bericht
Evander Kwee–Afw met bericht

Partijen in Ronde 3 – 10-5-2019.

1Michiel Pos–Konrad Groen1-0
2Klaas Kooistra–Eric Booij0-1
3Tom Draisma–Evander Kwee1-0

Afwezig

Kevin Kammler–Afw met bericht
Henk Prins–Afw met bericht
Dick Stapersma–Afw met bericht
Mukund Katpatal–Afw met bericht
Tom Puijpe–Afw met bericht
Serge Johanns–Afw met bericht
Akshaj Katpatal–Geen lid

Partijen in Ronde 2 – 12-4-2019.

1Konrad Groen–Tom Puijpe1-0
2Serge Johanns–Dick Stapersma1-0
3Tom Draisma–Michiel Pos0-1

Afwezig

Evander Kwee–Afw met bericht
Kevin Kammler–Afw met bericht
Henk Prins–Afw met bericht
Eric Booij–Afw met bericht
Mukund Katpatal–Afw met bericht
Klaas Kooistra–Bye
Akshaj Katpatal–Geen lid

Partijen in Ronde 1 – 5-4-2019.

1Michiel Pos–Klaas Kooistra½-½
2Dick Stapersma–Tom Draisma1-0
3Evander Kwee–Serge Johanns0-1
4Tom Puijpe–Mukund Katpatal1-0

Afwezig

Eric Booij–Afw met bericht
Kevin Kammler–Afw met bericht
Henk Prins–Afw met bericht
Konrad Groen–Bye
Akshaj Katpatal–Geen lid