Rangschikking na Ronde 5 – 12-10-2018 – Normal ranking.

PosNaamPrtWRVScoreSRWrstSBgrRtgTPRBRtg
1Michiel Pos55005,01111,511,50155023011500
2Eric Booij53113,51212,56,00165016271650
3Serge Johanns42113,00-213,55,25133115881302
4Evander Kwee31112,5-1-112,54,00146214521463
5Tom Draisma41122,00114,03,50171114511741
6Konrad Groen30212,01112,04,25150714981509
7Kevin Kammler00001,00012,56,2514151415
8Peter Zwaan00001,00012,56,2512851285
9Henk Prins00001,00012,56,2512751275
10Klaas Kooistra20021,0019,52,2514817221500
11Tom Puijpe40040,5-2-214,50,2513206791347

Partijen in Ronde 5 – 12-10-2018.

1Michiel Pos–Tom Puijpe1-0
2Eric Booij–Serge Johanns½-½
3Konrad Groen–Evander Kwee½-½

Afwezig

Tom Draisma–Afw met bericht
Klaas Kooistra–Afw met bericht
Kevin Kammler–Afw met bericht
Peter Zwaan–Afw met bericht
Henk Prins–Afw met bericht

Partijen in Ronde 4 – 5-10-2018.

1Tom Draisma–Michiel Pos0-1
2Eric Booij–Konrad Groen1-0
3Klaas Kooistra–Serge Johanns0-1
4Evander Kwee–Tom Puijpe1-0

Afwezig

Kevin Kammler–Afw met bericht
Peter Zwaan–Afw met bericht
Henk Prins–Afw met bericht

Partijen in Ronde 3 – 28-9-2018.

1Serge Johanns–Michiel Pos0-1
2Konrad Groen–Tom Draisma½-½
3Tom Puijpe–Eric Booij0-1

Afwezig

Klaas Kooistra–Afw met bericht
Evander Kwee–Afw met bericht
Kevin Kammler–Afw met bericht
Peter Zwaan–Afw met bericht
Henk Prins–Afw met bericht

Partijen in Ronde 2 – 21-9-2018.

1Michiel Pos–Eric Booij1-0
2Tom Draisma–Klaas Kooistra1-0

Afwezig

Evander Kwee–Afw met bericht
Kevin Kammler–Afw met bericht
Peter Zwaan–Afw met bericht
Konrad Groen–Afw met bericht
Tom Puijpe–Afw met bericht
Serge Johanns–Afw met bericht
Henk Prins–Afw met bericht

Partijen in Ronde 1 – 14-9-2018.

1Eric Booij–Tom Draisma1-0
2Michiel Pos–Evander Kwee1-0
3Serge Johanns–Tom Puijpe1-0

Afwezig

Klaas Kooistra–Afw met bericht
Peter Zwaan–Afw met bericht
Henk Prins–Afw met bericht
Kevin Kammler–Afw met bericht
Konrad Groen–Afw met bericht