Lelystad – Vrijdagavond 21 december organiseert schaakclub LSV een Open-Huisavond voor iedereen die schaken leuk vindt, jong en oud, man of vrouw. Er is keus uit verschillende activiteiten: een snelschaaktoernooi in de grote zaal, vrij schaken op het podium, en rondkijken of een praatje maken met leden en bestuur. De schaakclub zorgt voor een drankje. Voor het snelschaken dient men zich aan het begin van de avond, vanaf 19:45 uur, aan te melden. De eerste ronde begint om 20:10 uur. De uitslagen van het snelschaken worden bijgehouden op een ladder waarop men met geluk of pech ‘vanzelf’ stijgt dan wel daalt. Locatie: Buurtcentrum De Brink, Griend 33-07, bij Albert Heijn filiaal De Kamp.
Informatie bij Jacques Huijzer, voorzitter LSV, 0320-245932.
Nieuwsbericht 2012 nr 39 van 17 december. (TD)